Cabaretavond | Anne Neuteboom
Hit me baby one more time
Overige speeldata
Prijzen
Prijzen nog niet beschikbaar
Programma
- Aanvang voorstelling 19:30 uur
- Geen pauze
- Einde 20:20 uur
Extra informatie
Inclusief drankje
Cabaretavond: elke woensdag in augustus geniet je van 3 voorstellingen & 3 drankjes voor slechts €35,-!
Selecteer tickets (met de juiste aanvangstijd) en de korting wordt automatisch verrekend in je winkelmandje.
Cabaretavond woe 26 aug - 1e editie
19:30-20:20 Anne Neuteboom
20:30-21:20 Thijs van de Meeberg
21:30-22:20 Jochen Otten
Cabaretavond woe 26 aug - 2e editie
20:00-20:50 Jochen Otten
21:00-21:50 Anne Neuteboom
22:00-22:50 Thijs van de Meeberg
Anne Neuteboom | Hit me baby one more time
In haar nieuwe show laat Anne Neuteboom zich niet zo maar uit het veld slaan. Deze veelbelovende nieuwkomer wil je echt niet missen!
Anne Neuteboom heeft het weer lekker voor elkaar, op haar 31ste, in een antikraakwoning, in Den Dolder. Middenin de culturele kaalslag, zonder arbeidsongeschiktheidsverzekering en ook veel te vaak zonder stromend water. Expeditie Robinson is er niets bij. Maar Neutje laat zich niet uit het veld slaan, alles is perspectief, so come on baby, hit me one more time.
Anne Neuteboom is misschien wel het grootste cabarettalent van dit moment. Ze werd genomineerd voor de Neerlands Hoop 2019 (‘een frisse wind in het huidige cabaretlandschap’, aldus de jury), kreeg een sterrenregen in de recensies en werd met stip genoemd in bijna alle jaarlijstjes! Haar programma Kijk haar gaan werd door zowel Parool als De Groene Amsterdammer gekozen tot één van de beste programma’s van het jaar, volgens Trouw is ze de meest veelbelovende nieuwkomer en NRC tipte haar als één van dé talenten van nu. Dat wil je absoluut niet missen!
Anne Neuteboom is onderdeel van DIS NIE NORMAAL - de zomer van Theater aan de Parade en onderdeel van De Bossche Zomer.
Corona-maatregelen
We kijken er naar uit om u weer te mogen verwelkomen in ons theater. De veiligheid en gezondheid van onze bezoekers, medewerkers en artiesten staat voorop. Tijdens het gehele theaterbezoek wordt rekening gehouden met de 1,5 meter-regel en er zijn extra hygiënemaatregelen getroffen. Bekijk hier hoe wij omgaan met het coronavirus.